Spokojení klienti

Recenze klientů, kteří vyzkoušeli mé služby.

Mějte na paměti, že každý člověk je jiný a výsledky se mohou lišit, proto Vám nemohu garanovat a slíbit, že dosáhnete stejných výsledků za stejný čas, jako klienti v recenzích. Proto je potřeba individuální přístup.


Edita Dejdarová

30 let, ředitelka hotelu 6/8/2019

Považuji se za "věčnou dietářku", na kterou už žádná z diet neplatí. Díky jídelníčku od Tomáše a jeho profesionálním radám mám dole za necelý měsíc 7,5kg! Tomáš svoji práci odvádí svědomitě, neustále k dispozici, poradí, vysvětlí, naučí. Neodpustím si v tomto případě poznámku: Za málo peněz, hodnĕ muziky. Doporučuji a to hlavně těm, kteří ve svém těle nejsou šťastní.


Eva Šnejdrlová

66 let, důchodkyně 1/8/2019

Dnes, je to 6 týdnu, co jsem požádala p.Tomáše Drtila, o úpravu jídelníčku. Již po týdnu,jsem zaznamenala úbytek váhy, bez hladu a chutě na sladké. Po čtyřech týdnech dodržování jídelníčku, jsem navštívila Svět zdraví k měření základní analýzy. K mé radosti úbytek váhy byl 8.20kg a nárůstem svalové hmoty. Dnes s radostí po 6týdnech mám o 10kg míň v pase míň o 12cm a boky 11cm. Zdůrazňuji, že stále bez pocitu hladu a chuti na sladké. Všem, kteří chtějí změnit své stravovací návyky, vřele doporučuji se obrátit na p.Tomáše a řídit se jeho radou. Umí dovést k vysněné postavě v jakémkoliv věku. Pokud zařadíte i cvičení, svižnou chůzi apod., výsledky budou velmi příjemně překvapující. Pocit spokojenosti je nepopsatelný. Pane Tomáši děkuji. Eva


Patrik Derka

17 let, student 24/4/2019

Skvělá spolupráce. Jídlo je skvělé a dokáže ho udělat každý. Trénink výborně poskládaný. Tomáš je člověk na správném místě. Vždy mi se vším správně poradí. Před naši spolupráci jsem se pokoušel o něco sám. Ale neúspěšně.


Dominika Derková

23 let, maminka 23/4/2019

Poporodní kila nešly dolů. Jednoho dne jsem narazila na low carb stravu. 12 dní jsem jí držela nesprávně... Potom jsem narazila na Toma, který mi jídelníček opravil. Nyní jsem na low carb stravě měsíc. Mám skoro 7 kg dole. Jsem ráda, že jsem na Toma narazila, jinak bych si to tělo doničila mým jídelníčkem. Vše kontroluje, jednou za týden hlásím výsledky a podle toho se jídelníček upravuje 🙂 Mohu jen doporučit.


Miroslav Ondřej

33 let, obchodně-technický zástupce 16/2/2019

Po 14 dnech low carb stravování "na vlastní triko" jsem málem zkolaboval. Oslovil jsem tedy Toma, jenž mi sestavil optimální jídelníček dle mých potřeb - "na Míru." Nyní po necelých 5 týdnech 10,8 kg dole. Vřele doporučuji.


Zavolejte mi, napište mi +420 777 681 678

Pracuji 7 dnů v týdnu, nebojte se volat o víkendu, rád si Vás vyslechnu.

Kontaktní formulář

Chcete jídelníček, tréninkový plán na míru nebo se pouze na něco zeptat?
Vyplňte formulář a já se Vám ozvu co nejdříve.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
*) takto označené údaje, prosím, zadejte.