Spokojení klienti

Recenze klientů, kteří vyzkoušeli mé služby.

Mějte na paměti, že každý člověk je jiný a výsledky se mohou lišit, proto Vám nemohu garanovat a slíbit, že dosáhnete stejných výsledků za stejný čas, jako klienti v recenzích. Proto je potřeba individuální přístup.

Alžběta Šostá

30 let, pracovník v sociálních službách

Už nějakou dobu šly kila nahoru a tak jsem se rozhodla si najít někoho, kdo mi a tím pomůže. Nemohla jsem si vybrat lépe! Pan Tomáš Drtil pohotově odpovídá na všechny otázky, vše vysvětlí. Jsem velice ráda ze jídelníček, který mi sestavil. Nemam sebemenší problém s jeho dodržováním, jelikož je v něm vše, co mám ráda. Můžu jen doporučit!


Valerie Cyprichová

20 let, sestra v nemocnici

Rozhodla jsem se začít aktivně cvičit a věnovat se turistice, sportu. Jak plynul čas váha se mi stále držela na stejném čísle což bylo pro mě stresující, proto jsem vyhledala pomoc. Neuměla jsem si sama nastavit množství jídla a disciplínu. Měla jsem možnost výběru surovin, které ráda jím. Kdykoliv jsem potřebovala s čímkoliv poradit byla okamžitá příjemná zpětná vazba. Nyní se mi stalo zdravé jídlo skvělým režimem díky kterému mám víc energie a hlavně sebevědomí. Děkuji za nový, lepší a kvalitnější začátek. Je přede mnou ještě kus cesty, ale díky vám věřím že to zvládnu.


Lenka Maršíková

37 let, práce v kanceláři

Jestli chcete vědět, kolik kterých živin máte denně tělu dopřát a jak si sami snadno sestavit jídelníček, tak Tomáš Drtil je ten pravý, který Vám vše řekne a parádně vysvětlí.


Pavel Hezoučký

20 let, profesionální fotbalista

Za prvé si vážím toho, že jste mi vysvětlil co a jak mám v první řadě dělat a hlavně dostatečně srozumitelně, že to chápu. Komunikace mezi námi je moc dobrá. Jsem rád, že se o tom s vámi můžu pobavit, vy mi vysvětlíte co a jak a vždycky tak, abych to správně pochopil. Takže z mé strany panuje maximální spokojenost.


Dominik Hasala

19 let, profesionální fotbalista

Změna jídelníčku byla pro mě důležitá nejen kvůli snížení váhy, ale také vzhledem k tomu, že vrcholově sportuji, kvůli nastavení určitého stravovacího režimu a návyků. Mohl jsem kdykoli konzultovat problém, se kterým jsem si nevěděl rady, ať s výběrem potravin, váhou či náhradou za jinou surovinu. Měl jsem možnost konzultovat skladbu jídel kdykoli jsem uznal za potřebné. Stále se snažím jet v tomto režimu a udržovat si tento zdravý způsob stravování. Děkuji za nový pohled, který ovlivnil nejen mě, ale také celou mou rodinu.


Radim Slovák

28 let, práce v kanceláři

Večerní mlsání a kila dolů nejdou moc dohromady... Tak jsem to potřeboval černé na bílém, ale zase nebýt limitován tím, že dnes musíš to a zítra toto. A tak mi Tom sestavil jídelníček, který mě nelimituje na chuti a jen dodržuji danou gramáž a strukturu. Za 4 týdny dodržení mám 5,7kg dole. Cítím se super a určitě budu pokračovat.


Pavel Novotný

32 let, práce v kanceláři

Po 30tce jsem začal bojovat s lehkým příbytkem váhy ipřes pravidelný sportovní výdej energie několikrát týdně. Klíčem k tomu byla strava, kdy jsem jedl sice zdravě, ale moc velké porce, které jsem nestačil spalovat sportem. Po sestavení prvního jídelníčku Tomášem mi bylo jasné kde jsem dělal chybu a jaký příjem potravy mi opravdu stačí. Po 3 měsících jsem téměř na své požadované hmotnosti bez úbytku svalové hmoty.


Zdeňka Bakumová

31 let, v domácnosti

Dlouho jsem bojovala s nadváhou. Když jsem našla na internetu Tomovi stránky, tak mě velmi zaujaly a rozhodla jsem se to zkusit. Velice výborná spolupráce. Nechala jsem si sestavit jídelníček. Jidelnicek je pro mě velice zajímavý a chutný. Všem, co váhají, můžu Toma vřele doporučit.


Daniel Prachař

27 let, vedoucí stavby

Dlouho mě trápila menší nadváha, ale když jsem se ozval Tomovi, sešli jsme, aby mi s tím pomohl něco udělat. Rozhodně všem jeho služby doporučuji! Vše mi vysvětlil a sestavil jidelníčky, tak jak jsem potřeboval a kdykoli jsem pak potřeboval radu nebo něco upravit co mě omrzelo jíst, tak byl vždy k dispozici, abychom to po společně nastavili dle mých představ.


Barbora

23 let, studentka

Skvělá spolupráce. Potřebovala jsem sestavit jídelníček na míru, abych konečně jedla správně a zhubla pár kilo. Jídlo výborné a lehké na přípravu. Výborne ceny služeb. Doporučuji, děkuji.


Edita Dejdarová

30 let, ředitelka hotelu

Považuji se za "věčnou dietářku", na kterou už žádná z diet neplatí. Díky jídelníčku od Tomáše a jeho profesionálním radám mám dole za necelý měsíc 7,5kg! Tomáš svoji práci odvádí svědomitě, neustále k dispozici, poradí, vysvětlí, naučí. Neodpustím si v tomto případě poznámku: Za málo peněz, hodnĕ muziky. Doporučuji a to hlavně těm, kteří ve svém těle nejsou šťastní.


Eva Šnejdrlová

66 let, důchodkyně

Dnes, je to 6 týdnu, co jsem požádala p.Tomáše Drtila, o úpravu jídelníčku. Již po týdnu,jsem zaznamenala úbytek váhy, bez hladu a chutě na sladké. Po čtyřech týdnech dodržování jídelníčku, jsem navštívila Svět zdraví k měření základní analýzy. K mé radosti úbytek váhy byl 8.20kg a nárůstem svalové hmoty. Dnes s radostí po 6týdnech mám o 10kg míň v pase míň o 12cm a boky 11cm. Zdůrazňuji, že stále bez pocitu hladu a chuti na sladké. Všem, kteří chtějí změnit své stravovací návyky, vřele doporučuji se obrátit na p.Tomáše a řídit se jeho radou. Umí dovést k vysněné postavě v jakémkoliv věku. Pokud zařadíte i cvičení, svižnou chůzi apod., výsledky budou velmi příjemně překvapující. Pocit spokojenosti je nepopsatelný. Pane Tomáši děkuji. Eva


Patrik Derka

17 let, student

Skvělá spolupráce. Jídlo je skvělé a dokáže ho udělat každý. Trénink výborně poskládaný. Tomáš je člověk na správném místě. Vždy mi se vším správně poradí. Před naši spolupráci jsem se pokoušel o něco sám. Ale neúspěšně.


Dominika Derková

23 let, maminka

Poporodní kila nešly dolů. Jednoho dne jsem narazila na low carb stravu. 12 dní jsem jí držela nesprávně... Potom jsem narazila na Toma, který mi jídelníček opravil. Nyní jsem na low carb stravě měsíc. Mám skoro 7 kg dole. Jsem ráda, že jsem na Toma narazila, jinak bych si to tělo doničila mým jídelníčkem. Vše kontroluje, jednou za týden hlásím výsledky a podle toho se jídelníček upravuje 🙂 Mohu jen doporučit.


Miroslav Ondřej

33 let, obchodně-technický zástupce

Po 14 dnech low carb stravování "na vlastní triko" jsem málem zkolaboval. Oslovil jsem tedy Toma, jenž mi sestavil optimální jídelníček dle mých potřeb - "na Míru." Nyní po necelých 5 týdnech 10,8 kg dole. Vřele doporučuji.


Zavolejte mi, napište mi +420 777 681 678

Pracuji 7 dnů v týdnu, nebojte se volat o víkendu, rád si Vás vyslechnu.

Kontaktní formulář

Chcete jídelníček na míru nebo se pouze na něco zeptat?
Vyplňte formulář a já se Vám ozvu co nejdříve.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
*) takto označené údaje, prosím, zadejte.