Jídelníčky - rádce

Jmenuji se Tomáš Drtil.


Jsem Váš rádce ve zdravém životním stylu.
Sestavuji pro Vás jídelníčky na míru.

Před několika lety jsem byl ve stejné pozici jako vy, ale dostali mě tam zákazníci firmy, pro kterou jsem pracoval. Jejich neustále dotazy ohledně zdravého životního stylu mě motivovaly se o tuto problematiku zajímat mnohem více, abych byl schopen zodpovědět jakýkoli dotaz a má odpověď měla hlavu i patu.

Postupem času, jak už jsem měl dostatek zkušeností, tak jsem začal sám zkoušet několik druhů diet a stravovacích návyků. Když už jsem si byl dostatečně jistý, tak si toho začali všímat i blízcí přátelé a rodina. Začal jsem tedy všem sestavovat jídelníčky na míru. Mělo to úspěch a tak jsem se rozhodl svůj koníček nabízet jako službu.

Nyní sestavuji a upravuji jídelníčky na míru svým klientům. Pomáhám jim dosáhnout jejich cíle, ať už se jedná o redukci váhy nebo nabrání svalové hmoty. Především jsem pro ně sám motivací, protože mě v životě potkala vážná nehoda a i tak jsem se nevzdal.

Miluji adrenalinové sporty!

Pokud si najdu chvilku, tak si rád zasportuji. Nejsem zastánce jednoho sportu, mám jich rád hned několik, jako například běh, badminton, různé běžecké závody, které jsou zpestřeny překážkami a podobně. Naplňuje mě to a vždy si u toho pročistím hlavu a můžu se opět na 100% věnovat mým projektům. Mám rád celkový zdravý životní styl, protože se poté cítím mnohem lépe. Jako svůj druhý projekt mám tvorbu internetových stránek, e-shopů a grafického designu, o kterém se můžete dozvědět více na tomto odkaze.

Trénink

Zavolejte mi, napište mi +420 777 681 678

Pracuji 7 dnů v týdnu, nebojte se volat o víkendu, rád si Vás vyslechnu.

Kontaktní formulář

Chcete jídelníček na míru nebo se pouze na něco zeptat?
Vyplňte formulář a já se Vám ozvu co nejdříve.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
*) takto označené údaje, prosím, zadejte.